Linksmam visas pasaulis atrodo linksmas
RSS ikonėlė Pagrindinio puslapio ikonėlė
 • Andrej Popov

  Paskelbta liepos 10th, 2010 Šarūnas 2 comments

  Lietuvos karikatūrų portalo svečias – dailininkas, karikatūristas Andrej Popov (Андрей Попов) Sankt Peterburgas, Rusija.

  Pasaulio karikatūros, karikatūristai

  Pasaulio karikatūros, karikatūristai - Andrej Popov (Sankt Peterburgas, Rusija)

  Nuotraukoje: Andrej Popov (autoriaus nuotrauka).

  Prieš kokius keturis metus naršydamas internetinėje erdvėje aptikau karikatūrą kuri “įstrigo” atmintin. Nebuvo ji kažkas tokio super nepaprasto piešinio atlikimo prasme, tačiau ji man kaip mat įstrigo iš tos begalės kitų karikatūrų gausos, kuri užtvindžiusi ir veržiasi per kraštus šiandieninėje Rusijos karikatūrų padangėje.

  Prabėgus keleriems metams nuo tos dienos susipažinau su vienu iš viduriniosios Rusijos karikatūristų kartos atstovu. Susirašinėjant su juo man mintyse sukosi: kur aš tą vardą ir pavardę galėjau girdėti? O po to “atkasiau”, kad tai yra tas pats karikatūristas kurio karikatūrą kažkada įsiminiau. Buvo malonu atrasti, kad karikatūristas ženkliai progresavo, šiek tiek pakeitė piešimo stilistiką,  jo darbai “suskambėjo” dar patraukliau. Tai jau buvo kur kas “tvirtesnis” karikatūristas nei prieš kelis metus.

  Andrej Popov (Андрей Попов) Sankt Peterburgas, Rusija.

  Dėmesio! Visų čia publikuojamų karikatūristo darbų autorinės teisės yra Andrej Popov nuosavybė!

  Andrej Popov

  << 221 >>

  Copyright © 2010 Andrej Popov

  pieš. Andrej Popov

  Andej Popov gimė 1970 m. vasario 13 d. saulėtame ir karštame Taškente, karininko šeimoje. Jo pirmas ginklas (tęsiant karines šeimos tradicijas) buvo pieštukas nuo kurio „kulkų“ tėvų buto sienos kentėjo dažniau ir baisiau nei nuo tuose kraštuose vyraujančių karščių ir žemės drebėjimų.

  Andrej Popov

  << Bruderšaftas >>

  Copyright © 2010 Andrej Popov

  pieš. Andrej Popov

  Mokykla ir Meno studijos lankymas tik sustiprino jo norą baltus popieriaus lapus paversti margaspalviais.

  Andrej Popov

  << Sargai >>

  Copyright © 2010 Andrej Popov

  pieš. Andrej Popov

  Tačiau šeimos tradicijų tęstinumo pareiga privertė 1992 m. baigti Možaisko vardo (Sankt Peterburge) Karinį kosmoso inžinerijos institutą. Kartu su įgyta karininko profesija atsirado nepaaiškinama aistra ir noras išreikšti savo mintis ironiškais piešiniais.

  Andrej Popov

  << Mėnesiena >>

  Copyright © 2010 Andrej Popov

  pieš. Andrej Popov

  Aistra piešiniams ir ironijai privertė (o galbūt buvo kita priežastis? Autorius nutyli tai) palikti tarnybą kosminėse karinėse pajėgose ir po nusileidimo ant žemės jis buvo pastebėtas laikraščio „Delavoj Peterburg“ („Verslo Peterburgas“) puslapiuose. Su šio laikraščio redakcija karikatūristas bendradarbiauja ir dabar.

  Andrej Popov

  << Titanikas >>

  Copyright © 2010 Andrej Popov

  pieš. Andrej Popov

  Kariniais apdovanojimais ir skrydžiais į kosmosą jis pasigirti negali, tačiau jo ego kompensuoja tarptautinių karikatūrų parodų apdovanojimai ir medaliai kurių su kiekviena paroda atsiranda vis daugiau.

  Andrej Popov

  << … >>

  Copyright © 2010 Andrej Popov

  pieš. Andrej Popov

  Andrej Popov abejoja tvirtinama tiesa, jog „Grožis išsaugos pasaulį“, tačiau įsitikinęs, kad humoras ir saviironija šiam pasauliui neleis numirti.

  Šarūnas Jakštas

  2010 liepos mėn. 10 d.

  Daugiau autoriaus darbų galima rasti: http://cartoonier.livejournal.com

  …………………………………………………………………………………………………………………………….

   

  2 komentarai į “Andrej Popov” RSS ikonėlė

  • Mane stebina šio autoraus vaizduotė ir daugumos jo darbų gilumas. Beje, labiausiai mane sužavėjusius darbus radau ne čia, o Šarūno nuorodoje 😉

  • Pats karikatūrų autorius nurodė kuriuos piešinius publikuoti, taip kad „kalkite prie sienos“ ne mane….:))


  Komentuoti