Linksmam visas pasaulis atrodo linksmas
RSS ikonėlė Pagrindinio puslapio ikonėlė
 • Ricard Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika. Uždarymas.

  Paskelbta rugsėjo 14th, 2013 Šarūnas Be komentarų

  Rugpjūčio-rugsėjo mėn. Palangoje, o vėliau ir Vilniuje buvo suteikta reta galimybė šalies gyventojams ir jos svečiams susipažinti su XX amžiaus pirmosios pusės katalonų dailininkų darbais.

  Parodoje Vilniuje buvo eksponuojama daugiau kaip 40 dailės kūrinių. Tai – Opisso, Nadalio, Rusinjolo, Sorojos, Meifreno ir Diurankampso darbai iš privačių meno kolekcijų Barselonoje.

  Keliaujanti Ispanijos dailės darbų kolekcija buvo eksponuojama K. Kalinausko gatvės galerijoje. Iš Vilniaus ji kelionę tęs po Italiją, Vokietiją bei kitas Europos šalis.

  Garsių Ispanijos dailininkų darbų paroda viešnagę Vilniuje užbaigė kiek netikėtu ir originaliu parodos uždarymu. Skaityti likusią straipsnio dalį »

 • Karikatūrinės improvizacijos Ricard Opisso nuotaikomis

  Paskelbta rugsėjo 9th, 2013 Šarūnas Be komentarų

  Karikatūrų konkursas “Karikatūrinės improvizacijos Ricard Opisso nuotaikomis“

  Ispanijos Karalystės ambasada kartu su VŠĮ „European sport, art nad languages shcool“ kviečia Jus dalyvauti karikatūristų konkurse!

  Ricardo Opisso (1880 – 1966) – žymus XX amžiaus Ispanų dailininkas ir karikatūristas, sugebėjęs per 60 metų geriausiai užfiksuoti, interpretuoti ir pristatyti skirtingas gyvenimo formų evoliucijas. Skaityti likusią straipsnio dalį »

 • Abnormalija (arba Mokslo ir žinių diena).

  Paskelbta rugsėjo 2nd, 2013 Šarūnas Be komentarų

  Abnormalija, …arba Mokslo ir žinių diena.

  Skaityti likusią straipsnio dalį »