Linksmam visas pasaulis atrodo linksmas
RSS ikonėlė Pagrindinio puslapio ikonėlė
 • Facebook nauji algoritmai

  Paskelbta sausio 23rd, 2018 Šarūnas Be komentarų

  „Facebook“ (FB) šiomis dienomis įdiegė naujų algortimų, kurie iš esmės pakeitė seną tvarką.

  Sukurti FB tinkle puslapiai (ne asmeninės, personalinės paskyros, bet puslapiai*) pagal naujus algoritmus dabar praktiškai visiškai neberodomi naujienų sraute.
  // *caricatura.lt paskyra FB – puslapis. //

  Tai neabejotinai sveikintina, kadangi brukamų per prievartą nepageidaujamų reklaminių naujienų srautas savo gausa jau erzino. Tačiau taip pat į tą zoną pateko ir meno bei kultūros puslapiai.

  Stebint pakeistų algoritmų rezultatą, – koks srautas FB pasiūlymų reklamuotis už pinigus gaunama pastaruoju metu (caricatura.lt FB užversta lavina pasiūlymų reklamuotis), nesunku įtarti, kur link neša tas permainų vėjas.

  Todėl, jei norite savo „Facebook“ sienoje ir toliau nepraleisti „caricatura.lt“ skelbiamų naujienų srauto apie karikatūristus ir karikatūras, rekomenduojama atlikti tokius žingsnius:

  Nueikite į caricatura.lt „Facebook“ puslapio paskyrą: https://www.facebook.com/caricatura.lt/

  1) Jei prisijungėte kompiuteriu (o ne planšetiniu kompiuteriu ar telefonu) – užveskite pelę ant meniu punkto „Patinka“  (“Like“) ir paspauskite.
  2) Užveskite pelę ant meniu punkto „Prenumeruojama“ (“Following“) – jį rasite šalia mygtuko „Patinka“ (“Like“), iškart po tituline nuotrauka.
  3) Išsiskleidusiame meniu pasirinkite „Pamatyk pirmas“ (“See First“).


  caricatura.lt YouTube

  …………………………………………………………………………….

  www.facebook.com/caricatura.lt

  Komentuoti