ANEKDOTAI    ***   LIETUVOS  KARIKATŪRŲ  PORTALAS   ***   ANEKDOTAI

www.caricatura.lt

Anekdotai

Anekdotai, satyra ir humoras

 

caricatura.lt tinklapyje publikuojami anekdotai:

 
„Humoro procedūros“ – juodojo humoro anekdotai:
>>> Humoro procedūros >>>
 
„Lakus krantas“ – anekdotai apie atostogas, poilsį:
>>> Lakus krantas >>>
 
„Alkanos amazonės“ – sex anekdotai:
>>> Alkanos amazonės >>>
 

„Meilės trikampis“ – anekdotai apie meilės trikampius:

>>> Meilės trikampis >>>
 
„Humoro procedūros“

Humoro procedūros – juodojo humoro zona, kurios diapazonas – nuo „švelnaus“ iki „niūraus“ bei makabriško humoro (negailestingas, apnuogintas, žiaurus, absurdiškas) ir todėl net savotiškai žavingas, komiškai šmaikštus.

Juodas humoras — tai specifinis humoras, kuriam būdinga cinizmas. Jo zona apima komiškas situacijas, kuriose juokiamasi net iš tokių dalykų, kaip mirtis, smurtas, ligos, fizinė negalia. Tai humoras, kur šaipomasi ir tyčiojamasi praktiškai iš visko, humoras, kuriam praktiškai nėra TABU.

 
„Alkanos amazonės“
 

PERSPĖJIMAS perdėtai griežtos moralės sergėtojams dėl išdykėliškai šelmiško turinio.
Jeigu šventai tikite, kad tik dogmos, draudimai, bausmės ir griežta priežiūra išgelbės planetą nuo subyrėjimo, tuomet jums nėra čia ką veikti, – puškuokite kur nors kitur ir užsiimkite kuo nors patrauklesniu jūsų supratimo lygmeniui.

Silpnų nervų drovuoliams ir sipnadvasiams pasaulio piliečiams nerekomenduojama skaityti, žiūrėti arba klausytis rubrikos „ALKANOS AMAZONĖS“.

Jeigu manote, kad jūsų ausiai ir akiai šaižūs žodžiai ar vaizdai nepriimtini, tiesiog perleiskite šią galimybę susipažinti kitiems. Net ir patys griežčiausi moralės sergėtojai juk ne kopūstų lysvėje užderėjo, tad linksmai ir nuotaikingai pasinerkite į sex humoro platybes. Ir neputokite, nes tai – viso labo tik juokai, pokštai, humoras.

Perspėjimas dėl turinio (N-14). Rubriką „ALKANOS AMAZONĖS“ nerekomenduojama skaityti, žiūrėti, klausyti vaikams iki 14 m. amžiaus.

Atsipalaiduokite. Tai – viso labo tik šelmiškas humoras.

 
Anekdotai kuriuose yra frazeologizmai, idiomatiniai posakiai arba kalbos subtilumai publikuojami originalo kalba (anglų, rusų).
Komentarai
Konkurso komentarai, tekstai
Comment

Visos teisės saugomos. © 2007–2024 caricatura.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką caricatura.lt sutikimą.
Copyright © 2007–2024 caricatura.lt. All rights reserved.