LITHUANIAN CARICATURE    ***    LIETUVOS  KARIKATŪRŲ  PORTALAS    ***    CARICATURAS DE LITUANO
Karikatūra, karikatūros, karikatūristai www.caricatura.lt
LITHUANIAN CARICATURE    ***    LIETUVOS  KARIKATŪRŲ  PORTALAS    ***    CARICATURAS DE LITUANO
Gimtadienis

METAI

       Sukako lygiai metai kai pernai, liepos septintą dieną, startavo Lietuvos karikatūrų portalas caricatura.lt. Sveikinimai visiems tinklapio lankytojams!

PADĖKOS ŽODIS

       Visų pirma norisi padėkoti visiems karikatūristams, kurie sutiko ir leido publikuoti savo piešinius tinklapyje.
       Norisi padėkoti tinklapio Forumo programuotojui, kurio dėka karikatūristai turi galimybę tarpusavyje bendrauti, keistis informacija, diskutuoti.

       Taip pat caricatura.lt administracija dėkoja tinklapio konsultantui (programavimas) ir tinklapio techninio palaikymo komandai, kuri geranoriškai padeda administruojant tinklapį.
       Ačiū šaunaus prizo autoriui (Auritas Sipaitis), kurio sukurtos molinės skulptūros buvo įteikinėjamos konkursų nugalėtojams.
       Ačiū tinklapio lankytojams už jų geranoriškas pastabas ir patarimus.

ATASKAITA...:))

       Per metus buvo patalpinta ir publikuota daugiau kaip 160 karikatūrų. Tnklapyje publikuojama 35-ių Lietuvos karikatūristų darbai. Tinklapyje galima rasti tiek gerai žinomų dailininkų karikatūristų darbų, tiek dar tik pirmuosius žingsnius žengiančių perspektyvių menininkų kūrinius.
       Džiugu, kad vėl pradėjo piešti karikatūras talentingi karikatūristai, kurie jau “nematė prasmės” gaišti laiko ir piešti karikatūras “į stalčių”.
       Nuo š.m. balandžio mėnesio kiekvienai karikatūrai galima rašyti komentarus, atsiliepimus.
       Lietuvos karikatūrų portale veikia Forumas. Nors šiuo metu caricatura.lt Forume gali diskutuoti tik tinklapiui piešiantys karikatūristai, ateityje planuojama Forumą padaryti atvirą visiems lankytojams. Tačiau ir šiuo metu karikatūrų portalo lankytojai jau gali diskutuoti ir rašyti savo komentarus bei pastabas tinklapyje esančioje “Svečių knygoje”.
       Caricatura.lt portale šiais metais buvo organizuoti keli konkursai. Laimėtojams buvo įteikti nuotaikingi prizai. Ateityje yra numatyta reguliariai skelbti caricatura.lt konkursus kuriuose galės dalyvauti visi, kuriems patinka karikatūros, humoras ir kurie turi humoro gyslelę.

ŽVILGSNIS PERSPEKTYVON

       Nors visą eilę numatytų užmanymų šiuo metu negalima įgyvendinti dėl lėšų stokos, tačiau tikimasi rasti rėmėjų. Tuomet galima būtų tinkalpį padaryti įvairiapusiškai įdomų visoms amžiaus grupėms. Lankytojai tinklapyje nori rasti kuo daugiau informacijos apie karikatūros meną, pageidaujama publikuoti daugiau karikatūrų, yra prašymų dažniau atnaujinti tinklapį, supažindinti su kiekvienu iš autorių apie jų kūrybą, darbą ir pomėgius. Caricatura.lt numačiusi supažindinti tinklapio lankytojus ne tik su Lietuvos karikatūros istorija, karikatūristais, jų darbais, bet ir supažindinti su geriausiais pasaulio karikatūristais ir jų darbais.
     
       Visiems dar kartą ačiū už palaikymą ir linkiu malonaus tolesnio bendradarbiavimo.Redaktorius
2008.07.07
[email protected]

Tortas, Karikatūra Lietuvos karikatūrų portalo caricatura.lt gimtadienio proga.
pieš. Antanas Bunikis
gimtadienis caricatura.lt
 
Galerija01 Galerija caricatura.lt Galerija01
 
E-mail: [email protected]
 
Visos teisės saugomos. © 2007–2024 caricatura.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką caricatura.lt sutikimą.
Copyright © 2007–2024 caricatura.lt. All rights reserved.